Google Ads Nedir?

Google Ads, Google tarafından firmalara yada şahıslara sunmuş olduğu; ürün, marka veya verilen hizmetleri kullanıcıların dijital platformda sunmasına olanak sağladığı reklamcılık yöntemidir. Kısacası Google tarafından her kullanıcıya açık reklam sunabildiğimiz bir hizmet alanıdır. Hemen hemen her gün karşımıza aratılan anahtar kelimeler doğrultusunda veya daha öncesinde ziyaret etmiş olduğumuz ürün veya sitelerin banner reklamlarıyla karşımıza sürekli çıkmasına olanak sağlayıp bizleri yönlendiren bir sistemdir.

Neden Google Ads Tercih Edilmeli?

Türkiye genelinde en çok online reklam seçeneği olarak Google Ads ön plana çıkmaktadır. Bunun nedeni ise; tıklama başına ödeme, metin, video ve görsel reklam seçenekleri ile düşük fiyat politakası her kullanıcıya daha cazip gelmektedir. Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Google olmasından dolayı online reklamcılıkta Google Ads kullanılması gerektiğini düşünüyoruz.

Google Ads hizmetinden yararlanmak veya aklına gelebilecek diğer sorular için Devoncrea ekibinden yardım talep edebilirsiniz.