Hakkımızda

Devoncrea olarak alanındaki yeniliklere hâkim ve bakış açısını herkesten farklı tutmayı amaçlayan bir kadro ile İstanbul’da kurulduk. küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yürüttükleri faaliyetlerin otomasyonuna yönelik yazılımlar ve bu firmaların iş süreci yönetimi, tanıtım, iletişim ve pazarlama gibi maksatlarla kullanabilecekleri dinamik Web siteleri tasarlamaktayız.

Müşterilerinin gelişmesini sağladığı ölçüde ilerleyebileceğinin farkında olan Devoncrea ekibi olarak kreatif bir yaklaşım ile çağın gücünü birleştirerek projelerinizde yanınızda olmak istiyoruz.

Devoncrea, kullanıcı dostu arayüzü ile, verilmek istenen mesajı en kısa yoldan karşı tarafa ileten, akılda kalıcı, amaca mutlak hizmet eden çözümler tasarlamaktadır. Verilen hizmetler arasında; Profesyonel web tasarım hizmetleri , E-ticaret sistemleri ve firmalara özgün çözümler, mobil uygulamalar, İnteraktif tanıtımlar, arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya uygulamaları yer almaktadır.

İnternet üzerinde başarıyı yakalamanız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz ve hedef kitlenizi müşteriye çevirebilmeniz için çalışan ekibimiz, sizlerle kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlamaktayız.