Adwords Reklamları

Google aramalarında organik sonuçların üzerinde ilk 4 sırada yer alan metinler reklamlardır. İşletmenize uygun müşterileri, arama yaptığı anda ulaştığı için önemli bir reklam modelidir. 

Tıklama başına ücretlendirilir. Direkt hedef kitlenin satın alma için yaptığı aramalarda görüntülendiği için en etkili sonuç alabilecek reklam türüdür.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile nokta atışı hedeflemeler yaparak tam aradığınız müşterilere çok rahat ulaşabilirsiniz. 

Türkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile Dünyada en fazla Facebook kullanıcısına sahip ülkeler arasında yer alıyor. Tüm rakiplerinizin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz.

Instagram Reklamları

Instagram milyonlarca kullanıcının kullandığı devasa bir sosyal ortam. Müşterilerinize özel reklamları geniş hedefleme seçenekleriyle performanslı bir şekilde değerlendirmek ise,Devoncrea ekibine kalıyor.

 Instagram reklamlarınızı sizin adınıza yönetiyor, internet sitenize veya mobil uygulamanıza kaliteli ve dönüşüm odaklı trafik gönderilebilecek stratejiler geliştiriyoruz.

Youtube Reklamları

YouTube’daki günlük milyonlarca görüntülemeden sizlerin de yararlanması için profesyonel çözümler üretiyoruz. Özel reklam biçimleri ile, YouTube’da özel yerleşimleri ve içerik kategorilerini sizler için hedefliyor, milyonların izlediği videolarda reklamlarınızın çıkması sağlıyoruz.

Başvuru Formu
Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!