Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

DEVONCREA firması uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ve uzman mühendisleri ve mobil uygulama geliştirme uzmanlarıyla sizlere özel mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunuyor. DEVONCREA firması Android, IOS, Microsoft gibi platformlara özel mobil uygulama geliştirme sistemleri tasarlıyor ve sizlere sunuyor. Android Studio, Xamarin ve Kalpyso tarzındaki programlarda, mobil cihazlara kod geliştirme hizmetlerini uzman kadrosuyla sunmaktadır. DEVONCREA firmasının kullandığı teknolojik aletler gereksinimlere göre farklılık gösterebilmektedir. En çokta endüstriyel ortamlarda tercih edilen mobil cihaz üreticilerinin yeni sürüm cihazlarını yalnızca Android sistemler ile üretmektedir.

 

 

Mobil uygulama geliştirme proje süreci şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

 1. Müşterilerin talepleri alınır.
 2. Bilgiler toplanır, Hedef doğrultusunda analiz yapılır ve alternatif çözümler sunulur.
 3. Çalışma sistemi belirlenir ve teklif hazırlanıp, sunulur.
 4. Taslak oluşturulur ve sayfaların tespiti yapılır.
 5. Görsel tasarım ve kodlama Entegre edilir.
 6. Bilgi ve içerikler siteye eklenir ve projenin test yayını açılır.
 7. Hatalar giderilir ve genel kontrol yapıldıktan sonra proje onaylanır ve internet sitesi yayına açılır.

 

DEVONCREA gelişen bu teknolojik süreçlerin hepsini takip edip, bu yeniliklerin her birine uyum sağlayıp teknolojik bakımdan araçlarını ve alt yapısını her geçen gün güncelleyip geliştirmektedir. DEVONCREA firmasının geliştirdiği mobil uygulamalar, birçok sektörde ve birçok firma tarafından kullanılabilmektedir. Özellikle üretim işletmelerinin depoları, ofisleri, mağazaları ve farklı hedefleri olan binlerce firmanın kullanabileceği uygulamalar DEVONCREA tarafından üretilmektedir.

Her bir işletim sisteminde sunduğumuz bu uygulamaların oldukça fazla özelliği bulunmaktadır;

IOS

 • Task takibinin yapılması, raporlama, etiketleme, yönlendirme ve bilgi görüntüleme.

ANDROID

 • Depo yönetimi, demirbaş yönetimi, üretim yönetimi, dashbord, veri görüntüleme ve etiketleme.

WINDOWS

 • Üretim yönetimi, depo yönetimi, dashbord, veri görüntüleme ve etiketleme.

Mobil Kullanım Kolaylığı Sayesinde Kablosuz Teknolojilerle İstediğiniz Yerde İşlem Kolaylığı Sağlıyoruz!

DEVONCREA bünyesinde geliştirilmiş olan mobil uygulamalar sayesinde birçok ortamda operasyon sürecinde çıkan problemlerin çözülmesi ve çalışmaların hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesinde tercih edilebilir. Dış mekânlarda yapılan çalışmalarda oldukça fazla hizmet sağlayan mobil uygulamalar işlem yapan kişilerin hayatını oldukça basit bir hale getirmekle kalmaz ve bütün süreçlerin anlık bir şekilde izlenmesine yardım eder.

Günümüzde özellikle lojistik sektörleri ve kargo sektörlerinin kapıda ödeme işlemler, dağınık yapıya sahip olan mağaza ve ofis ortamlarında PC’lere yer vermek yerine yer kaplamayan mobil cihazların tercih edilmesi hem daha pratiktir hem de daha hızlı işlem yapılmasını sağlar.

Bütün bunların dışında işletmelerde yapılan işlemlerin sonuçlarında ortaya çıkan bilgiler ve veriler mobil cihazlar yardımıyla yönetim seviyesine sunulabilir.

DEVONCREA bütün bu gereksinimleri inceledikten hemen sonra sizlere özel mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunar ve sektörlerinizde en donanımlı özelliklerdeki mobil uygulamalar sayesinde rakiplerinizden farklı olduğunuzu hedef kitlelerinize gösterir.

DEVONCREA İhtiyaçlarınızı Dinler ve Sizlere En Donanımlı Mobil Uygulamaları Tasarlar!

Mobil uygulama geliştirme ve web yazılım sektöründe uzun yıllardır, büyük bir deneyime sahip olan ve müşterilerine en yüksek teknolojiye sahip ürünleri sunan firmamız sizlerin de her türlü mobil uygulama ve yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Tasarladığımız bu uygulamaların tamamlanması ve firmalara sunulması, birçok sektörden firmanın ihtiyaçlarını gidermiş ve bizimle çalışan müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerden her zaman memnun kalmıştır.

Kullandığımız teknolojiler, projelerin gereksinimlerine göre ve projelerde tercih edilen fonksiyonların niteliklerine ve sahip oldukları tecrübeden ötürü hızlı bir gelişme süresine dayalı olarak değişim gösterebilir.

Herhangi bir veri tabanında olan verilerin dashboard biçiminde görünmesine olanak tanıyan oldukça kolay bir uygulamadan herhangi bir üretim istasyonu içerisinde üretim yapma çalışmalarını bile kapsayan oldukça karışık çalışmaların yapılmasına kadar farklı boyutlarda binlerce uygulama tasarlanmış ve firmalara sunulmuştur.

Günümüz şartlarında özellikle saha çalışmalarında faaliyet gösteren, mağazacılık sektöründe çalışan, kargo hizmetleri sunan, bayi ağı ve ürünlerini müşteri kitlesine gönderen, kurulum ve teknik servis faaliyetlerinde bulunan, üretim ortamlarında oldukça farklı sunuculara sahip olan, saha satış ve bölge yönetiminde hizmet veren ve bunun gibi işler. vb. Yapan bütün kuruluşların mobil uygulama sayesinde işlerini ve sistemlerini daha pratik ve sektörlerine daha hitap edecek bir yapıya getirmeleri, firmalar arasındaki rekabetin artmasından ötürüdür.

Geliştirilen bütün bu uygulamaların, firmaların yaptığı hizmetlerin gelişmesi anlık olarak karar verme yetisini geliştirmesi, personellerin işlerinde yardımcı olma ve performansların yükselmesi için yapılan uygulamalardır.

DEVONCREA firması güncel olarak kullandığı teknolojileri düzenli bir şekilde mobil yazılım geliştirme platformlarındaki Trendlere uygun, sektör ihtiyaçlarına ve donanımların geliştirilmelerine bağlı bir şekilde belirler ve geliştirir. Geliştirme araçlarının kullanım uzmanlıklarına bakışları değişir. Bu yüzden birçok firmanın gereksinimi olan alanlarda geliştirme dünyasında firmalar ile birlikte fikir analizleri yapıp, proje incelemeleri esnasında düşüncelerini dile getirmekte ve projelerin en doğru teknolojileri kullanmasını en pratik biçimde tasarlamaya çalışmaktır.

 • ERP Sistemleri

Master veriler, ürün raporları, stok verileri, ürün tanıtımı, kalite analizleri.

 • TMS dağıtım sistemleri

İrsaliye, müşteri ve Envanter detayları, sevkiyat çalışmaları.

 • Saha satış sistemleri

Sipariş analizleri, stok bilgileri, teslimat ve müşteri bilgileri

Entegrasyon Çalışmalarımız

Geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamalar kendi veri tabanı sistemlerine sahip olduğundan firmaların kullandığı bütün ERP sistemleri ve yazılımları Entegre olma özelliklerine sahiptirler. Güncel olarak Oracle, Netsis, Logo, SAP, Mikro, IFS gibi ERP sistemleriyle oldukça fazla projeye Entegre edilerek çalıştırılan mobil uygulama projeleri bulunmaktadır. Bahsettiğimiz bu uygulamaların her biri geliştirildikleri Inhouse yazılım sistemleriyle basit bir biçimde Entegre edilebilir.

Teknolojik Gelişmelerin Mobil Uygulama Üretimine ve Hayatımıza bıraktığı etki oldukça yüksek!

Teknolojik gelişmelerden ötürü, mobil cihaz sayısının çoğalmasıyla birlikte mobil uygulamaların sayısı da gün geçtikçe yükselmektedir. Günümüzde bankacılık, alışveriş ortamlarında kullanılan mobil uygulamalar hayatlarımızı kolaylaştırmaktadır. Kodlama çalışmalarıyla karmaşa yaratan programlar yerine, insanlar daha açıklayıcı ve kullanıcı dostu olan mobil uygulamaları kullanıyor ve bu uygulamalar sayesinde hem sosyal hayatta hem de iş dünyasındaki insanlar rahatlıyor.

Bu yüzden mobil uygulamaların geliştirilmesi kullanım durumlarına göre hayatımızda önemli kolaylıklar sağladı ve bu kolaylıklar sayesinde zamandan tasarruf sağlayıp kendimize daha çok zaman ayırabiliyoruz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan kitleler günümüzde gelişmeye devam edip, refah seviyelerini yükseltmeye devam ediyorlar. Teknolojiden uzak kalmış toplumlar ise yerinde sayıyorlar. Bu yüzden özellikle iş dünyasındaki kurumların teknolojiyi efektif kullanması ve hedef kitlesine başarılı uygulamalar sunması oldukça önemlidir.

Bu anlamda müşterilerine özel benzersiz mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunan DEVONCREA bu hizmetler konusunda sektöründe kaliteli hizmetler sunan nadir kurumlardan biridir. Windows, IOS, ANDROİD sistemleriyle kurduğumuz mobil uygulamalar sayesinde zaman tasarrufu sağlayın. Ayrıca bu uygulamalarımız sayesinde personellerinizin performansını daha yüksek bir hale getirerek, personellerinizden daha fazla verim alıp, iyi bir psikolojiye sahip bir işletme ortamına sahip olabilirsiniz.

Mobil uygulamalar sayesinde iş akışınızı hızlandırıp daha işlevsel ve kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca potansiyel müşteri sayısını arttırabilir ve bu uygulamalar üzerinden yaptığınız reklamlar ile kazancınızı yükseltebilirsiniz. DEVONCREA mobil uygulama ve geliştirme hizmetlerinden yararlanmak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALBiz Sizi Arayalım

Aklınızdaki iş fikriniz için Fiyat teklifi almak , Projeniz hakkında soru veya görüşleriniz için
Aşağıdaki formu doldurun Biz Sizi Arayalım!