Web Yazılım Çözümlerimiz

Teknolojik gelişmelerin sonucunda, web yazılım sistemleri de bu gelişmelere paralel olarak gelişmeye devam etmektedir. Bu sistemlerin gelişmesi özellikle web yazılımlarına ihtiyaç duyulmasını sağladı. Web yazılım sistemleri günümüzde birçok marka ve firmanın yaptığı çalışmaların işleyişini kolay bir hale getirdi ve insan hayatında umduğumuzdan daha büyük bir zaman tasarrufunun sağlamasına olanak tanıdı. Bu sistemleri en iyi şekilde geliştiren firmalar, birçok markanın gereksinimlerini karşılayıp web yazılım konusunda kendini geliştirmeye devam etti. Bu anlamda DEVONCREA olarak siz değerli müşterilerimize web yazılım çözümleri konusunda birçok ayrıcalık sunuyor ve sizlerin sistemlerimizden en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyoruz.

Yazılım sistemlerini son teknolojik araçlar kullanarak geliştiriyor ve sizlerin isteklerine uygun web yazılımları geliştiriyoruz. Web yazılımları konusunda uzun yıllardır çalışmalarımızı profesyonellik çizgisini bozmadan devam ettirip sizlere oldukça kaliteli çalışmalar sunuyoruz. Hizmetlerimizi oldukça kaliteli şekilde sunduğumuz birçok firma hala web yazılım çözümleri konusunda DEVONCREA web yazılım firmasını tercih ediyor.

DEVONCREA olarak projelerinizin büyüklüğüne göre sizlere hedeflerinize ulaşmanız konusunda web yazılım çözümlerimizi profesyonel bir biçimde sunmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarlanan ve hedefinize basit bir biçimde ulaşmanızı sağlayan ve işlerinizi projelerinizin hacmini büyütmekte sizlere birçok konuda katkı sağlayan web, mobil ve diğer tüm yazılım uygulamalarını geliştirip projelerinize heyecan katan ve dijital tecrübeler tasarlıyoruz.

Sektöründe tecrübeli yazılım mühendislerinden oluşturduğumuz ekiplerimiz ile birlikte hataların minimum oranlara düşürülmesini sağlayıp Kreatif düşünceleri, yaratıcı kodlara çevirip maksimum oranda projelerinizden verim almanızı sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize fikir ve analizler doğrultusunda sürekli olarak geliştirdiğimiz web yazılım hizmetlerimizi sunuyoruz. Profesyonel yazılım geliştirme hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz takdir de bu hizmetlerimizi sizlere alanında profesyonel çalışmalar sergilemiş web yazılım uzmanlarımız eşliğinde sunuyoruz.

Web Yazılım Hizmetlerimiz

DEVONCREA web yazılımı konusunda müşterilerine birçok alternatif sunmaktadır. Bu alternatifleri sunarken en yüksek teknolojileri kullanmaktadır. Sizlere sunduğumuz web yazılım hizmetleri şu şekildedir;

Portal Geliştirme Faaliyetleri

DEVONCREA geniş içerik sayısına sahip olan internet sitelerine özel yazılımlar geliştirmektedir. Portal geliştirme bu yazılımlardan biridir. Bu yazılım içerisinde içerik yönetimi, Entegrasyon, Bireyselleştirme, kategori ve arama gibi birçok özellik bulunmaktadır. Genel olarak organizasyon, vakıf, dernek ve odalar gibi birçok işletme için uygulanan yazılımlardır.

Intranet Yazılımları

Şirketlerin bünyesini kapsayan yazılımlardır. Şirketlere ait olan sunucuların kapalı ağ sistemleri ile faaliyet gösteren yazılımlardır. Kurumların içindeki uygulamalar şirketlerin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Belge yönetimi, haberleşme, raporlama, dosya paylaşımı, bilgi, kişi kartları ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi birçok şirket içi uygulamayı kapsamaktadır. Şirketlerin talepleri doğrultusunda özelliklerin eklenebileceği yazılımlardır.

Özel Yazılım Hizmetleri

Şirketlerin gereksinimleri doğrultusunda bütün uygulamaları kapsayan yazılımlardır. DEVONCREA şirketleri ve bütün personelleri kapsayan özel yazılım ve Entegrasyon sistemleri geliştirmektedir. Bu çalışmaların hepsi özel yazılım hizmetleri içerisinde yer alır.

CMS Hizmetleri

Web tasarım faaliyetlerinde üretilen projelerin kalitesini olumlu şekilde etkileyen, hızlı ve kullanıcı dostu olan bir içerik yönetim sistemi oluşturuyoruz. İnternet sitelerinizin kısıtlamalara maruz kalmadan yönetilmesini sağlayabileceğiniz esnek bir yapıya kavuşmasını sağlıyoruz.

 Ayrıca zaman tasarrufu konusunda sizlere birçok anlamda avantaj sağlayacak Modül sistem özelliklerini yapılandırıyoruz. Yazılım faaliyetlerimiz arama motorlarında bulunmanız konusunda sizlere birçok avantaj sağlar. Veri güvenliği ve yedekleme sistemi özellikleri sunar. Ayrıca sınırsız içerik, kategori, menü, dil ekleme özelliği sunar.

İnternet sitesi ziyaretçi istatistikleri ve domain ve hosting takibinin yapılması gibi birçok konuda avantaj sağlar. Online güncelleme özelliği ve yazılım güncellemelerinde otomatik yapılandırma imkânı oluşturur. Ayrıca mobil cihazlarınızda kullanmak istediğiniz internet sitelerinin yönetim panelinde istediğiniz şekilde yönetme olanağı sağlamaktadır.

Yönetme Özellikleri;

 • Kullanıcı yönetimi,
 • Dil yönetimi,
 • Domain ve Hosting yönetimi,
 • Modül yönetimi,
 • Multimedya Yönetimi
 • Veri tabanı yönetimi
 • Site ziyaretçi istatistikleri
 • TEMPLATE yönetimi

Bilgilendirme Alanları

 • Güncelleme takibi
 • Site başlangıç dil seçenekleri
 • Mobil internet sitesi durumu
 • Domain ve Hosting durumu
 • Site durumu
 • Çalışan yazılımın gerekli olan sistem bilgilerinin sağlanması
 • FTP ve Veri tabanı bilgileri
 • Yetkili e-mail adres bilgi ve verileri

Mobil Uygulama Geliştirme Çalışmaları

Teknolojinin hızla geliştiği bu dünya da mobil uygulamaların geliştirilmesi konusunda oldukça detaylı hizmetleri sunmaktayız. Şirket çalışanlarınızın ve bütün müşterilerinizi kapsayacak biçimde IOS ve Android uygulama geliştirip teknolojiye Entegre bir sistemle çalışmanızı sağlıyoruz.

B2B Yazılımı

Firmaların saha satış ekipleri, bayileri ve tüm müşterilerin kapsandığı web yazılım sistemlerine verilen isimdir. Akıllı cihazlar, tablet ve akıllı telefonlar ile desteklenen organizasyonların her aşamasında sizlere kontrol olanağı sağlayan bu sistemleri sizler için tasarlıyoruz. Sipariş takipleri, stok durumları, raporlamalar, sipariş oluşturma durumları, müşteri destekleri ve veri tabanı gibi birçok yazılımın birbirine Entegre olmasını sağlayan sistemlerdir.

B2C Yazılımı

Firmaların tüketicilere satış yaptığı e-ticaret sistemlerinin genel ismidir. Tedarik ve teslimat sürecindeki her alanın kontrol edilmesini sağlayan yazılım sistemleridir. Müşteri hizmetleri destekleri, güvenilir ödeme sitemlerinin olduğu her alanda geliştiren ve oldukça fazla tercih edilen e-ticaret sistemleridir. DEVONCREA güvenli ve sağlam bir alt yapıya sahip olan e-ticaret sistemleriniz için oldukça özenli ve titiz bir yazılım modelini gereksinimlerinize uygun çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Sizlere Sunduğumuz Web Yazılım Özellikleri

 • Hızlı web sitesi özelliği
 • Orijinal ve benzersiz tasarım
 • Mobil uyum
 • Özgün ve Temiz kodlama
 • Yüksek kaliteli web standartları
 • SEO Etkileri

Web Yazılım Soruları

Web Yazılım nedir?

Web yazılım sistemleri her geçen gün gelişen ve gereksinimler doğrultusunda teknolojik gelişmelerin sürekli olarak sürdürüldüğü büyük bir eko sistemdir. Bu eko sistemlerin belli başlı alanlarda, belirli ihtiyaçlar doğrultusunda güncel olmaya, çözümlere ve hata vermeyen sistemlere gereksinim duyar. Bu yazılımları oluşturan temel olgular kodlardır. Bu anlamda sizlere temiz kodlama çalışmalarıyla kaliteli web yazılım sistemlerini DEVONCREA olarak sunuyoruz.

Web Yazılım Türleri Nelerdir?

 • Intranet yazılımı
 • Portal geliştirme
 • Özel yazılımlar
 • CMS (İçerik yönetim sistemi)
 • Mobil uygulama geliştirme
 • B2B, B2C yazılımı
 • Görüntüleme sitemleri
 • Harita sistemleri
 • Online ihale sistemleri
 • Açık artırma sistemleri

Web Yazılım Fiyatlar Ne Kadardır?

Web yazılım fiyatları proje özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Firmamızdan web yazılımları için teklif almak için teklif formumuzu doldurabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Web Yazılım Örnekleri Nelerdir?

Firmamızın yaptığı çalışmaları görmek için bizimle iletişime geçebilir ve daha önceki web yazılım deneyimlerimiz ve projelerimiz ile alakalı bilgiler alabilirsiniz.

Web Yazılım Hakkında Detaylı Bilgi Almak Mümkün mü?

Web yazılımları hakkında internet sitemizdeki makaleleri okuyabilir ve diğer internet mecralarında web yazılımları ile alakalı detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Bu çalışmalar ile alakalı birçok internet sitesinde detaylı makaleler ve birçok referans çalışması mevcuttur.

Firmamız DEVONCREA web yazılım sistemlerini geliştirmek için uzun zamandır, bu konular üzerine detaylı çalışmalar yapmaktadır. Sizlere bu yazılımları sektörün uzman mühendisleri ve tecrübeli web yazılım uzmanlarımız eşliğinde sunuyoruz.

Web yazılımları konusunda kendini her geçen gün geliştiren bir yapıya sahip olan firmamız sizlere benzersiz kodlama hizmetleriyle istediğiniz yapıda web yazılım sistemlerini kurarak alternatifsiz uygulamalar tasarlar. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

HEMEN TEKLİF ALBiz Sizi Arayalım

Aklınızdaki iş fikriniz için Fiyat teklifi almak , Projeniz hakkında soru veya görüşleriniz için
Aşağıdaki formu doldurun Biz Sizi Arayalım!