Sosyal Medya Yönetimi ve Uygulamaları

Bugünün şartlarında sosyal medya hesaplarının bilinçli ve etik bir biçimde, profesyonelce yönetimi, kurumlar, işletmeler ve kişiler için oldukça önemlidir. Çünkü sosyal medya aracılığı ile hem marka ya da kişilerin imajlarını temsil etmek, hem de paylaşımlar yaparak birçok insana ulaşılabilir.

DEVONCREA Olarak Sosyal Medya Yönetimi Konusunda Büyük Ayrıcalıklar Sağlıyoruz!

DEVONCREA firması müşterilerinin sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde sosyal medya danışmanlık hizmetleriyle yönetmektedir. Sizlere sunduğumuz avantajlı sosyal medya yönetimi paketlerimiz sayesinde, eğer bir sosyal medya hesabınız yoksa bile sizler adına açıp yönetiyor ve Optimizasyon çalışmalarını da gerçekleştiriyoruz.

Markanız ya da kişilerin sosyal medya üzerinden karşılaşacağı her konu hakkında hizmetlerimizi sunuyoruz. Ayrıca sosyal medya üzerindeki yapılması gereken hiçbir çalışmadan sizleri ayırmıyoruz. Firmamızın sosyal medya üzerindeki tüm faaliyetlerinin sorumluluğunu alıyoruz.

Sizlerin de profesyonel bir sosyal medya danışmanlık hizmetine ihtiyacınız varsa yapılması gereken tek şey, gereksinimlerinizi belirleyip, istek ve hedeflerinizi, DEVONCREA web tasarım ajansının sosyal medya uzmanlarına bildirmektir.

Sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi konusunda yılların tecrübesi olan firmamız sizlere profesyonel destek ve yaratıcı fikirleriyle sosyal medya çalışmalarında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak adına, internet sitemizde referanslarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca çalışmalarımız için bizden teklif alabilir ve hızlıca fiyat öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetlerimiz şunlardır;

 • Hesap kurma ve rakip analiz etme
 • Hesap yönetimi ve dijital reklam çalışmaları
 • İnternet sitesi tasarımı ve Optimizasyonu
 • Fotoğraf, video çekimi ve görsel tasarım
 • Görsel paylaşımlar ve reklam yönetimi
 • İnternet reklamları ve aylık analizler ve raporlamalar

Sosyal Medya Danışmanlığı Hakkındaki Sorular

Sosyal medya danışmanlığı nedir?

Sınırlı bilgi ve araçlar ile firma ya da markalar hakkında sosyal medya üzerinden yapılan algılar ile sizlere yüksek seviyede sempati kazandıran çalışmalardır.

Sosyal medya danışmanı ne iş yapmaktadır?

Sosyal medya danışmanının birçok görev ve sorumluluğu bulunmaktadır. Hizmet verdiği şirket ya da kurumun sosyal medya hesapları yoksa açar ve doğru bir şekilde yönetmeye başlar. Sosyal medya reklamları ve pazarlama stratejileri belirler ve bunların takiplerini yapar.

Ayrıca kurumlara ait özel kampanyalar, etkinlikler, anket ve bilgilerin oluşturulmasını sağlar ve duyuru yapar. Yapılan anketler ve etkinliklerdeki etkileşim raporlarını kayıt altına alır. Sosyal medya kullanıcıları ile kurumlar arasında bir güven oluşturur.

 Sosyal medya üzerindeki görsel ve yazı içeriklerinin düzenlemesini yapar. Ayrıca reklam ve kampanyalara ait olan geri dönüşleri firmaya raporlar. Böylelikle firma, kampanya ve anket sonuçlarının hedef kitlesi üzerindeki etkilerini gözlemler. Ayrıca sosyal medya uzmanının hedefi üye ve takipçi sayılarını arttırmaktır. Belirli yollardan satış danışmanı vazifesi görmektedir. Hedefi firmaların ürün ve hizmetlerindeki satışı yükseltmektir.

Markaların sürekli bir şekilde güncel kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle müşterilerin gözlerindeki marka, daha çok talep görmektedir. Sosyal medya üzerindeki kullanıcıları etkisi altına alıp markanızla tanıştırmak ister.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları Ne kadar?

Sosyal medya danışmanlık fiyatları, firmalardan firmalara değişim gösterdiği gibi şirket ve markaların isteklerine göre de değişiklik göstermektedir. Firmamızın sosyal medya danışmanlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için bizlerden teklif formu alabilir ve hızlıca teklifi sizlere iletmemizi sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya reklamcılık faaliyetleri gün geçtikçe karışık olmaya başlıyor ve uzmanlık gerektirmeye başlayan bir alan haline geliyor. Sosyal medya ortamlarında dinamiklerin ve gündem sürekli olarak değişen bir ortam haline gelmesinden, reklamların yönetimleri, güncel, siyasi ve toplumsal olarak göz önünde bulundurularak yayınlanması gerekir. Böylelikle bütçelerinizin Optimum biçimde değerlendirilip yüksek seviye de verim alabilmeniz açısından gerekli olan çalışmalar profesyonel bir biçimde yönlendirilmelidir.

DEVONCREA aracılığıyla dijital reklam pazarlarını en efektif biçimde kullanıp, hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize en pratik yollardan kavuşabilirsiniz!

Bugünün şartlarında sosyal medya hesaplarınızdan yüksek seviyede verim alabilmek için sosyal medya reklamlarının yönetimini iyi yapan ve verimli olabilmesi için profesyonel bir ekibe yaptırmak gerekir. DEVONCREA marka ya da firmalarınızın sosyal medya çalışmalarını yapmak ve analiz edebilmek için sosyal medya hesaplarının reklamlara uygun biçimlendirilmesi sektöre dayalı platform yönetiminin şekillendirilmesi sosyal medya reklam bütçelerinizin oranlarının belirlenmesi ve hedef kitlesi için gereksinim duyulan demografik planlarının yapılması konusunda kapsamlı hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel sosyal medya yönetimi konusunda bir eksiklik yaşıyorsanız, DEVONCREA web tasarım ajansını ziyaret ederek problemlerinizi çözmemizi sağlayabilirsiniz. Firmamızın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alabilmek için referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı Hakkında

Sosyal medya o kadar büyük bir hale geldi ki, geleneksel reklam faaliyetlerini yürüten birçok kurum ve kuruluş artık sosyal medya platformları üzerinde yer almaya başladı. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya platformları insanlara bireysel ağ yaratabilmeleri için birçok konuda hizmet sunuyor. Bu mecralardaki kullanıcıları ile iletişim kurup, diğer platformlar üzerinden sağlanamayan birçok avantaja sahip olabiliyorsunuz.

Markalar ve birçok büyük firma sosyal medya kanallarının sağladığı avantajlardan ötürü istediği, kişilerle temasa geçip, hedef kitlesi oluşturmak için reklam ve tanıtım çalışmalarını yürütebiliyor. Sosyal medya platformlarının büyük markalar tarafından tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri de bu platformlar üzerinden insanların daha çok kişiye ulaşabilmesi ve buradaki reklam ve tanıtım fiyatlarının diğer reklam yöntemlerinden daha uygun fiyata gelmesidir.

Ayrıca bu platformlardan yapılan reklamlar sayesinde hedef kitleniz ile iletişime geçmek ve buradaki reklamlardan daha fazla geri dönüş alma ihtimaliniz daha yüksektir.

DEVONCREA Sosyal Medya Reklamcılığında Sizlere Benzersiz Çözümler Sunar!

Hedef kitleniz ile alakalı doğru analizler yapıp, doğru bir zamanlama ile etkili ve zamanlı bir reklam gösterimi, sunuyoruz. Kampanya oluşturma ve etkili reklam sloganları ve görselleriyle tamamlanmış profesyonel reklam çalışmaları yapıyoruz. Ayrıca kampanyaların oluşturulup, etkili bir biçimde sizlere sunulmasını sağlıyoruz. Bütçelerinizi en verimli şekilde kullanıp reklam ve tanıtımlarınızı hedef kitlelerinize doğru zamanlı mesajlar ile ulaştırıp, satış potansiyelinizin yükselmesine olanak sağlıyoruz.

Reklam çalışmalarınızın en etkili şekilde hedef kitleye yansıması için Pazar araştırmaları yapıyoruz. Çeşitli Promosyon ve kampanyalar oluşturup, hedef kitlenizin büyümesine olanak tanıyor ve sosyal medya hesaplarınızın güncel kalması konusunda etkileyici faaliyetler yürütüyoruz.

DEVONCREA sosyal medya uygulamaları konusunda en etkili araçları kullanarak sizlere en yüksek potansiyele sahip reklam çalışmalarını sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz bazı sosyal medya uygulamaları şunlardır;

 • Facebook
 • INSTAGRAM
 • Twitter
 • Linkedin
 • Google Plus

Bu çalışmaları sizlere profesyonel bir biçimde sunarken sosyal medya hesaplarınızın bütçelerini en uygun biçimde kullanıp, bütçelerinizin etkili şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Reklam kampanyalarınızın etkileyici olması için kullandığımız sosyal medya uygulamaları şunlardır;

 • Hootsuite
 • Buffer
 • TweetDeck
 • SocialOomph
 • IFTTT
 • SpredFast
 • SocialFlow
 • Sprout Social
 • Everypost
 • Tailwind

Bu uygulamalar sayesinde hem yüksek bütçeli işletmeler hem de küçük çaplı işletmelerin tüm sosyal medya yönetimlerini etkileyici şekilde yürütüyoruz. DEVONCREA sosyal medya yönetimi ve uygulamaları konusunda geniş bir müşteri ağına sahiptir. Bu anlamda birçok referans çalışmamız ve birçok projemiz bulunmaktadır. Etkileyici bir sosyal medya hesabına sahip olmak ve kampanyalarınızın profesyonel bir biçimde yürütülmesini sağlamak için DEVONCREA ile iletişime geçip profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

HEMEN TEKLİF ALBiz Sizi Arayalım

Aklınızdaki iş fikriniz için Fiyat teklifi almak , Projeniz hakkında soru veya görüşleriniz için
Aşağıdaki formu doldurun Biz Sizi Arayalım!