Neden Özel Web Tasarım ?

Şimdi öncelikle örnekle açıklamak gerekirse hayal edelim restoranda oturuyorsunuz ve sipariş vermeyi bekliyorsunuz. Menüye bakarken, zor bir seçim ile karşı karşıya kalırsınız. 

Bunu en son denedin, hatırladın mı? Oldukça iyiydi, ya bunu bunuda denemiştin buda iyiydi hangisini sipariş vermem gerekiyor diye çıkmaza girmişken

Bence istediğiniz biraz da bundan ve birazcık da damak tadınızı tatmin edecek özel bir yemek hazırlamak.

Sizi Acıktırmamın yanı sıra, bu benzetme, kişiselleştirme ile birlikte gelen konfor ve sevinci gerçekleştirmemize yardımcı oluyor. Aynı benzetme, özel bir tasarım veya temel bir şablonla gitmeyi düşünürken web siteleri için de geçerlidir. Özel web sitesi tasarımlarının web sitesi şablonlarında üstünlüğünün beş nedeni şöyle özetleyebiliriz .

1. Sadece Beğendiğiniz için Oluşturuldu

Özel web tasarımları, markanız, işiniz veya ürününüz için özel olarak oluşturulur. İzleyicileriniz için özel olarak hazırlanmıştır. Renkler, yazı tipleri ve düzenler ilk kareden itibaren kabul edilir ve tamamen çevrimiçi markanızı nasıl geliştireceğini bilerek geliştirilebilir.

Diğer şirketlerin yeni web siteleri için aynı şablon listesine göz alamayacağını bilerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Hiçbir şey partiye diğer kızla aynı elbiseyi giymekten daha utanç verici olamaz, değil mi?

2. Temiz Kod

Özel web tasarımı, daha temiz kod geliştirme için temel oluşturur. “Bu neden önemlidir? Yeni web sitenize geldiklerinde koda kim bakıyor? ”Google, arama motorlarının organize kod gibi olması nedeniyle bunu yapıyor. Bu çok önemli.

Özel web tasarımıyla, son kod yapısının nasıl çalışacağı ve nasıl görüneceği üzerinde daha güçlü bir kontrole sahip olursunuz. Ayrıca, web sitesinin mobil cihazlar için duyarlı bir şekilde boyutlandırılacağından ve SEO Uyumlu olacağından emin olabilirsiniz Başkasının kodunun insafına olmayacaksınız.

3. Büyümek İçin Tasarlandı

Özel web tasarımı, işletmenizle birlikte büyümek için tasarlanabilir ve geliştirilebilir. 

4. Sınırlamaları En Aza İndirme

Özel web tasarımı, şablon kısıtlamaları veya sınırlamaları ile sınırlı değildir. Tamamen iş fikriniz ve düşünceleriniz ve hayallerinizi doğrutusunda ele alınmaktadır.

5. Kişisel Ekip

Özel web tasarımı ekibimizle Tasarım sanattır sanat geliştiriyoruz misyonunu baz alarak hedeflerinizin doğrutusunda çalışmalar üretmekten ve uygun fikirleri paylaşmaktan kaçınmıyoruz .

Özetlemek Gerekirse

Hazır web siteleri (wordpress v.s ) kendi yerlerine sahiptir ve zaman zaman iyi bir çözüm olabilir, ancak bu beş nedeni göz önünde bulundurduğunuzda, özel web tasarımıyla ilişkili değeri görebilirsiniz. Özel seçenekler sunmak, Hiç tatmadığınız mükemmel bir yemek yemek hazırlatmaya benzer .