Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları konusunda yapılacak işin hazır temalar üzerinden mi yoksa kişiye özel olarak tasarlanacak olması çok önemli. Hazır olarak istenilen temalar her zaman daha ucuz olduğu gibi belirli kalıpların dışına çıkmanız pek olası bir durum değil. Özel tasarım web sitelerinin fiyatlarının yüksek olmasının başlıca nedeni de bu. Kişinin isteği üzerine hazırlanan tasarım, yine kişinin isteği üzerine hazır temalara göre daha rahat değişikler yapılması mümkün.

Peki neden web tasarım fiyatları bu hizmeti veren ajanslar arasında farklılık var?

Türkiye üzerinde birçok web tasarım ajansı mevcut. Diğer web tasarım ajanslarına göre büyük şehirlerde bu işleri yapan ajansları işlem ücretleri de daha yüksek oluyor. Web tasarım fiyatları genelde bu işi yapan ajansın çalışan sayısına, bulunduğu ortamın masraflarına ve ajansın diğer giderlerine göre belirleniyor. Bazen yapılacak iş ne kadar kolay olacak olsa da bu tarz giderlerden dolayı size teslim edilecek işlerin fiyatlarında artışlar olması normal bir durum. Fiyat konusundan farklı olarak; anlaşma yapacağınız ajansın daha önce yaptığı işlerin analizini de yapmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. İstenilen fiyata göre sizin hayalinizdeki işleri yapabileceğinize güven verebileceğinizi değerlendirmelisiniz. Çok düşük fiyatlara iş yaptırmak isterken birbirine benzeyen farklı sitelerde karşınıza çıkmaması da mümkün olmuyor. Bundan dolayı iş yapmayı tercih edeceğiniz ajansın referansları çok önemli bir rol oynar.

Devoncrea olarak bizler neler yapıyoruz?

istanbul web tasarım da ve Kurumsal siteler için, kendi markalarını veya ürünlerini tanıtım yapmak isteyen müşterilerimize Standart paketimiz ve Lite paketimiz ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en hızlı şekilde istenilen hazır şablon tasarım ile istenilen görünümde sitesini dizayn ediyoruz. Bu iki paketimiz haricinde E-Ticaret paketimiz ile kişinin hayaline göre istenilen tasarımı size sunuyoruz. Bu tasarım her detayı ile özel olup kişinin hayal etmiş olduğu tasarımı sunuyoruz. Bu paketleri sunarken sizlere; 100% Google Uyumlu ve Resbonsive Tasarım yani mobil cihazlarda uyumlu tasarımlar sunuyoruz. Böylece her kanaldan sitenize ziyaretçi çekebilmeniz de mümkün oluyor. Günümüzde mobilde uyumlu olamayan her site dezavantajlı bir durumda olmasıyla beraber birçok kullanıcıyı da kaybetmiş oluyor. Mobil uyumlu olmayan birçok site bu durumdan dolayı ziyaretçi kabetmektedir.