Neden Web Yazılım ?

Öncelikle, web tabanlı yazılım nedir?

Web tabanlı yazılım, internet üzerinden bir web tarayıcısı ile kullandığınız yazılımdır. Hiçbir şey yüklemeniz, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Gmail, Hotmail veya Yahoo Mail gibi çevrimiçi bir banka veya web tabanlı e-posta programı kullanıyorsanız, zaten web tabanlı bir yazılım kullanıyorsunuzdur.

Ve neden işim için daha iyi?

Web tabanlı bir yazılım kullanırken, teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur - sadece işinizi yapabilirsiniz. Tüm güvenlik, çalışma süresi ve yedeklemeler, yükseltmeler ve “BT çalışanı” işleriyle ilgileniyoruz. İyi olduğunuz şeye odaklanmaya devam edebilirsiniz, gerisini biz hallederiz.

Web tabanlı yazılım daha güvenlidir.

Geleneksel yazılımlarla, çalışanlar dizüstü bilgisayarlarında, USB sürücülerinde veya taşınabilir sabit sürücülerinde veri tasarrufu sağlar. Göründüğü kadar güvenli değil. Dizüstü bilgisayarlar çalınır, bilgisayarlar nadiren yedeklenir ve herkesin makineleri en son güvenlik düzeltme ekleri ve güncellemeler ile güncel değildir. Web tabanlı yazılımımızı kullandığınızda, verileriniz, son derece güvenli, yüksek güvenlikli bir veri merkezinde, güvenli, her zaman güncellenen, yedeklenmiş günlük kurumsal sınıf sunucularda saklanır .

Her şey bir yerde bir arada.

Web tabanlı yazılımların en önemli avantajlarından biri, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezileştirilmesi ve erişilebilir olmasıdır. Her şeyi web'de bir yerde sakladığınız için yanlış bilgisayarda bir şey bırakamazsınız . Her yerden alabilirsiniz. Elbette güvenli, güvenli ve şifre korumalı.

Yüklemek için hiçbir şey yok, hiç.

Bizim yazılımımızla indirmek veya yüklemek için hiçbir şey yok . Sahip olduğunuz web tarayıcı ile giriş yapın (Internet Explorer, Safari veya Firefox). Tıpkı çevrimiçi bankanız veya web tabanlı e-posta programınız gibi.

Asla “Uyumlu mu?” Diye sormanıza gerek kalmayacak.

Yazılım sadece belirli platformlar için mevcuttu. Windows yazılımı, Mac yazılımı vb. Vardı. Yazılımımız, bir web tarayıcısı ve internet bağlantısı olan herhangi bir platformda çalışıyor. Mac, Windows, Linux hepsi desteklenmektedir.

Evden, işten veya yolda çalışabilirsiniz.

Web tabanlı yazılım kullandığınızda ofisiniz her yerdedir. İşte, evde, bir otelde, bir müşterinin ofisinde, hatta cep telefonunuzda. Verilere internet erişimi olan her yere erişilebilir.

İstanbul Web tasarım ve web yazılım olarak güveneceğiniz ve doğru yer arayışında iseniz , İşte şimdi doğru yerdesiniz
Devoncrea olarak İletişim bilgilerimizden ve canlı desteklerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz