0(212) 909 0 875 info@devoncrea.com Bağcılar/Güneşli

Devoncrea; alanındaki yeniliklere hâkim ve bakış açısını herkesten farklı tutmayı amaçlayan bir kadro ile İstanbul’da kuruldu. Devoncrea küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yürüttükleri faaliyetlerin otomasyonuna yönelik yazılımlar hazırlamakta ve bu firmaların iş süreci yönetimi, tanıtım, iletişim ve pazarlama gibi maksatlarla kullanabilecekleri dinamik WEB siteleri tasarlamaktadır.

 

Müşterilerinin gelişmesini sağladığı ölçüde ilerleyebileceğinin farkında olan Devoncrea kreatif bir yaklaşım ile çağın gücünü birleştirerek projelerinizde yanınızda olmak ister.

 

Devoncrea, kullanıcı dostu arayüzü ile, verilmek istenen mesajı en kısa yoldan karşı tarafa ileten, akılda kalıcı, amaca mutlak hizmet eden çözümler tasarlamaktadır. Verilen hizmetler arasında; hazır web yazılım paketleri, firmalara özgün çözümler, mobil uygulamalar, İnteraktif tanıtımlar, arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya uygulamaları yer almaktadır.

 

İnternet üzerinde başarıyı yakalamanız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz ve hedef kitlenizi müşteriye çevirebilmeniz için çalışan ekibimiz, sizlerle kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlar..

Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by