Seo Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu konusunda tecrübeli personelimiz ile sizi internette kolay görünür, kolay bulunur, kolay ulaşılır yapıyoruz.

 

SEO’nun Avantajları Nelerdir?

SEO çalışması Google’da sektörünüzle alakalı aramalarda daha fazla görünür olmanızı sağllar. Neticeye erişilmesi için gereken tüm operasyonlar aynı zamanda bir referans gösterme ve nasihat etme çalışmalarıdır. Bu nedenle SEO için yapılan tüm çalışmaların tamamı aynı zamanda bir reklam ve tanıtım çalışması kalitesinde olacaktır. 

SEO Çalışmasıyla Google’da Üst Sıralarda Olmanız Ne İfade Eder?

Kullanıcılar, yaptıkları aramalarda karşılaştıkları ilk sıradaki siteler için şunu düşünür : “Bu siteler bu işi en iyi yapan, insanlar tarafından en çok seçim edilen sitelerdir”. Kendi sektörünüzdeki en iyi marka imajınızı çizmeniz için web sitenizin google’da ilk sıralarda çıkması yeterli olacaktır.

Arama Motorları Kullanım Oranları

Ezici bir üstünlükle Google Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru unvanını elinde tutuyor. Bu nedenle Devoncrea olarak biz de Google’ın sıralama algoritmalarına daha hakim olmamız ve Türkiye’den en çok kullanılan arama motoru olması nedeniyle çalışmalarımızı bu doğrultuda geliştirmekteyiz. Ancak farklı arama motorları da büyük miktarda eş bir algoritmaya sahip oldukları için, odaklı yapılan tüm Kurumsal SEO çalışmaları öbür arama motorlarında da faydasını göstermektedir.