Sen Delisin

Sen Delisin Youtube kanalının web sayfasıdır. Youtube abonelerine sunduğu videolardan farklı olarak, web sitesinde; mobil, bilgisayar ve diğer konsol oyunlarıyla alakalı ücretli ve ücretsiz oyunları tanıtıyor. Şuanda 46.000 kullanıcıya hitap eden bu kanal hergün paylaşılan güncel içeriklerle kendini tanıtıyor ve bu sayede Youtube kanalında da kendini kullanıcılara gösterebiliyor. Abonelerine özel olarak tasarlanan bu web sitesi şuanda güncel olarak hergün haber paylaşmaktadır.

EBASER Okul Servisi Takip Otomasyonu

Ebaser, Türkiye genelindeki tüm okul öğrencileri için servis takibi yapabildiğiniz bir yazılım. Devoncrea ekibi olarak geliştirilen bu yazılımda öğrenci velilerinin istekleri ile beraber oluşturulmuş ve beta test aşamasındadır. Ebaser uygulamasına kayıtlı olan servisler, öğrenci bilgilerini girerek kayıtlarını oluşturabiliyorlar. Sisteme kayıtlı olan öğrenciler yazılım sayesinde, velilerin çocuklarının nerede olduğunu tesbit edebilmelerine olanak sağlıyor. Sade ve kullanışlı olan bu yazılım hem mobil hem de web arayüzüyle kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda.

Atölye34 Mimarlık

Türkiye genelindeki fuarlara katılan büyük markaların, fuarda yer aldıkları standların tasarım ve kurulumu hizmeti veren firmanın kurumsal web sitesi. Atolye 34 Mimarlık; yurtiçi ve yurtdışı fuar sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, tasarım ve imalatı kendi bünyesinde gerçekleştiren bundan dolayı siz değerli katılımcı firmaları baştan sona hiç yalnız bırakmayan, hedefi kusursuz hizmet vermek olan bir çözüm ortağıdır. Devoncrea ekibi tarafından yapılmış olan bu kurumsal sitede müşterimiz kendi firmasını ve ürünlerini tanıtmaktadır.

Tony Cassano

Tony Cassano markası kendine güvenen, şık giyinmeyi seven ve modayı takip eden erkeklere yön veren firma olarak piyasada konumlanmış, koleksiyon ürünleri ile seçkin mağaza ve butiklerde yer almayı başarmıştır. İstek doğrultusunda Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde web arayüne sahiptir. Tony Cassano geniş ürün yelpazesi ile yenilikçi tarzıyla her geçen gün ileri gitmektedir. Devoncrea ekibi tarafından yapılmış olan bu kurumsal sitede müşterimiz kendi firmasını ve ürünlerini tanıtmaktadır.

Şehremini Psikoteknik 

Şehremini Psikoteknik 2000 yılında kurulmuş ve 2000 yılından bu yana İstanbul Fatih ilçesinde 1000’lerce kişiye eğitim verip, belgelerini almalarında da yardımcı oluyor. Eğitim kurumu özellikle Psikoteknik alanında müşterilerine gerekli olan temel eğitimlerin tamamlanmasında yardımcı oluyor ve trafiğe hazırlanmasında büyük hizmet sağlıyor.

Şehremini Sürücü Kursu

Şehremini Sürücü Kursu eğitim kurumlarının kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen ekip çalışmasıyla beraber aday beklentilerine öncelik vererek kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Şehremini Sürücü Kursu hizmetlerin yanında yönetim kalitesini verimliliğini arttırmayı hedefleyerek her yıl adaylarına kaliteli hizmet anlayışıyla ilerlemektedir.

Türk Eskiçağ Bilimleri Enstitüsü

Çeşitli üniversiteler ve müzelere mensup paleoantropologlar, prehistoryacılar, Önasya arkeologları, Klasik arkeologlar, Hititologlar, Sümerologlar, Klasik filologlar ve epigraflar, eskiçağ tarihçileri, restoratör ve mimarlardan, yayınları ve çalışmaları ile tanınmış altmışı aşkın üyesi ile Türkiye’de ilk kez, ulusal bir arkeoloji enstitüsünün bütün işlevlerini üstlenen bir TÜRK ESKİÇAĞ BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ kurulmuştur. Böylece bir yüzyılı aşkın süredir ülkemizde faaliyet gösteren Alman, İngiliz, Fransız, Hollanda ve İsveç arkeoloji enstitüleri yanında ilk Türk arkeoloji enstitüsü de yerini almış bulunmaktadır.

Sew Perfect

2009 Yılında temelleri atılan,günümüzde uluslararası boyutta konfeksyon üretimi ve ihracatı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Merzifon da küçük bir atölye ile başladığı üretim heyecanları bugünler de Samsun ve Şanlıurfa’daki üretim tesislerinde ve İstanbul daki Merkez ofisi ile, yine İstanbul ve Anadolu’ya yayılmış partner üreticileri ile toplamda 250.000  kapasite üretim boyutundadır. Tüm ürünlerde tasarımdan üretime kadar tüm aşamalarda toplam kalite anlayışı benimsenmektedir.

Klas Emlak

İstanbul’un kentsel dönüşüme girmesiyle birlikte pilot bölge olarak seçilen Trakya bölgesi,özellikle Çorlu,Çerkezköy,Kapaklı,Lüleburgaz ve Muratlı ilçelerinde hızla sanayileşme devam ediyor.Ülkenin dört bir yanından göç alan bölge Türkiye’nin en genç çalışır nüfus çoğunluğunu da sahiptir.

Klas Emlak & Arsa Ofisi olarak müşterilerine doğru bilgilendirmek ve doğru yatırım yapmalarını sağlayan yerel emlak şirketidir.

 

Sur Makine

SUR Makine, ambalajlama teknolojilerinde kazandığı tecrübeyi ve bilgi birikimini en iyi şekilde müşterilere paylaşmaktır.Yerli palet streçleme makine imalatında Avrupa standartına uygun üretim gerçekleştirmektedir.

Taşhan Butik Otel

Taşhan butik otel, 1982 yılından bu yana Türk turizminin hizmetinde bulunan  prensip edindiği kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, sakin yaşam ve konforun tadını çıkaranların ilk tercihi olmaya devam etmektedir.